Sprzęgła Valeo

Valeo jest francuską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją części zamiennych. Dzięki znakomitej jakości oraz konkurencyjnym cenom przedsiębiorstwo zyskało ogromną popularność wśród klientów. Wiele z produkowanych przez Valeo części montowanych jest już na etapie produkcji w samochodach wiodących producentów. Produkcja części OEM jest doskonałym potwierdzeniem wyjątkowej jakości sprzedawanych przez Valeo części.

Elementy produkowane przez firmę przeznaczone są do popularnych modeli samochodów, takich jak Alfa Romeo, Fiat, Volkswagen, Audi czy Hyundai. Wśród dostępnych akcesoriów i części znajdziemy m.in. wycieraczki, elementy klimatyzacji, podzespoły silnika oraz osprzęt, zamki, chłodnice, termostaty, elementy układu kierowniczego, hamulcowego, zapłonowego, wydechowego, a także elementy instalacji elektrycznej, różnego rodzaju filtry, a także gotowe zestawy sprzęgła.

Firma Valeo dzięki swojemu ponad 80-letniemu doświadczeniu w branży części samochodowych posiada ogromne doświadczenie oraz szereg rozwiązań gwarantujących sukces. Korporacja zatrudnia obecnie przeszło 72 tysiące pracowników na całym świecie. Działalność firmy rozpoczęła się od małego warsztatu we Francji, który zajmował się produkcją okładzin do tarcz sprzęgłowych. Z czasem oraz rozwojem motoryzacji i zapotrzebowaniem na części zamienne firma zaczęła dodawać do swojej oferty kolejne produkty.

Jeśli oczekujesz od swojego samochodu niezawodności w każdej sytuacji i na każdej drodze, to zastosowanie części zamiennych od Valeo będzie doskonałym rozwiązaniem.