(48) 228 846 545

handlowy@iparts.pl

Sprzęgła Statim

Firma Statim to profesjonalny dostawca części zamiennych przeznaczonych do samochodów osobowych oraz dostawczych. Stałe obserwowanie rynku, badania potrzeb klientów oraz nowoczesne technologie pozwalają na stworzenie oferty ściśle dopasowanej do potrzeb kupujących, niezależnie od ich potrzeb i oczekiwań. Wieloletnie doświadczenie w branży jest w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi skierowane do najbardziej wymagających klientów. Firma działa na rynku od 1994 roku w segmencie „aftermarket”, a dzięki starannie przygotowanej i opracowanej strategii zbudowała już silną w branży motoryzacyjnej markę części zamiennych.

Do najpopularniejszych produktów oferowanych przez firmę Statim należą: sprzęgła oraz jego poszczególne elementy, elementu układu przeniesienia napędu takie jak przeguby, elementy układu chłodzenia, a także amortyzatory i pozostałe elementy układu zawieszenia.

Jako klient możesz liczyć na profesjonalne wsparcie specjalistów pracujących dla Statim. Ich wiedza jest do Twojej dyspozycji, a oferowane przez markę części z pewnością będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom i pozwolą Ci przebyć wiele wspaniałych tras, nawet w najtrudniejszych warunkach.