Sprzęgła LuK

LuK to niemiecka firma, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą najwyższej jakości części samochodowych. Specjalizuje się w elementach i podzespołach układu przeniesienia napędu. Firma posiada swoje zakłady przedstawicielstwa w łącznie 18 krajach na całym świecie, aktualnie zatrudniając około 11 tysięcy pracowników. Liczby te przekładają się na znaczne ilości produkowanych części, a także na ich znakomitą jakość która stale jest poprawiana dzięki wdrażaniu najnowocześniejszych technologii.

Firma LuK działa od 1965 roku i od samego początku swojej działalności koncentruje się na zespole przeniesienia napędu. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoliło na doskonałe dopracowanie tego elementu, dzięki czemu jest on bardzo wytrzymały i odporny na trudne warunki pracy. Obecnie co czwarty samochód zjeżdżający z taśmy produkcyjnej zaopatrzony jest w sprzęgło wyprodukowane przez tą firmę.

LuK jest również pionierem w zakresie sprzedaży sprzęgła wyposażonego w tzw. sprężynę membranową. Równie ważnym momentem dla marki była prezentacja podwójnego koła zamachowego, które pozwoliło na znaczne obniżenie hałasu oraz wibracji przenoszonych z silnika do skrzyni biegów oraz do kabiny pojazdu.

Te sukcesy bezpośrednio przełożyły się na popularność marki, która wielokrotnie została doceniona licznymi nagrodami, a także zaufaniem tysięcy klientów na całym świecie. Jeśli chcesz, by Twój samochód bezawaryjnie zawiózł Cię do każdego punktu już teraz sprawdź wyjątkową ofertę firmy LuK i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.