Sprzęgła Exedy

Firma Exedy do niedawna znana była jako DAIKIN. Specjalizuje się w wytwarzaniu części do automatycznych oraz manualnych skrzyń biegów i jest jednym z największych producentów tego typu elementów.. Podzespoły te montowane są jako OEM w wielu popularnych markach samochodów. Exedy zostało wielokrotnie nagrodzone prestiżowymi certyfikatami, a najszersza współpraca z markami samochodów dotyczy takich producentów jak Hyundai, Nissan, Daimler oraz Daihatsu.

Doskonały stosunek cen do jakości sprawia, że popularność oraz zapotrzebowanie na podzespoły tej marki stale rośnie. Klienci doceniają trwałość oraz wytrzymałość kupowanych elementów i coraz chętniej wybierają produkty oferowane przez markę Exedy.

W ofercie producenta części można znaleźć takie podzespoły jak mechanizm korbowy, koła zamachowe, oraz pełne zestawy sprzęgła składające się z docisku, tarczy, łożyska oraz wysprzęglika. W wielu samochodach części tej firmy montowane są na taśmie produkcyjnej, więc zamienniki oferują jakość i wytrzymałość zbliżoną do montażu fabrycznego. Kupno takich części niesie za sobą  wiele pozytywnych aspektów związanych z poprawnym działaniem naszego samochodu oraz z ich wytrzymałością.

Jeśli zależy Ci na jakości i trwałości montowanych do Twojego pojazdu podzespołów to już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty firmy Exedy. Dołącz do grona zadowolonych klientów!