Sprzęgła Ashika

Ashika to marka należąca do grupy JapanParts istniejącej od 1989 roku. Ashika oferuje części samochodowe przeznaczone do aut japońskich, chińskich, indyjskich, ale również wielu marek amerykańskich. Firma dostarcza ogromny wachlarz części samochodowych przeznaczonych do praktycznie wszystkich podzespołów. Wiele z nich trafia na tzw. pierwszy montaż, czyli zakładane są do samochodów już na etapie produkcji.

Wśród produktów oferowanych przez markę znajdziemy między innymi filtry, wkładki, tarcze hamulcowe, sprzęgła, elementy hydrauliczne, napinacze, tłoki, głowice, korbowody, alternatory, silniczki elektryczne, amortyzatory, elementy układu kierowniczego i wiele więcej. Oferta części stale jest rozbudowywana i aktualizowana.

Części samochodowe pochodzące od firmy Ashika cechują się znakomitą wytrzymałością oraz trwałością. Jakość jest wielokrotnie weryfikowana, dzięki czemu każdy produkt jest w stanie sprostać wymogom jakościowym stawianym przez producentów samochodów z całego świata. Spełnione są również wszystkie normy, które muszą posiadać części zamienne.

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości części zamiennych do swojego samochodu, zależy Ci na ich trwałości oraz długowieczności to koniecznie sprawdź ofertę produktów firmy Ashika. Dzięki częściom od prezentowanej firmy Twój samochód szybko odzyska pełną sprawność.